Україна вимагатиме від газети виправлення публікації з картою Криму

МЗС України повідомило про намір звернутися до американської газети New York Times із вимогою виправити помилку у своїй публікації стосовно Криму, де його було названо “спірною” територією, про це у Twitter повідомила Речник МЗС України Мар’яна Беца.

повідомляє сайт ФРАНИК NEWS посилаючись на сайт ТСН.

“Крим не є “спірною” територією. Це тимчасово окупована територія України. Окупант відомий – РФ. Звернемося до New York Times. Помилки мають бути виправлені”, – зазначила вона.

Приводом до такого рішення стала публікація New York Times карти, на якій анексований Крим було підписано, як “спірну територію” і зображено у кольорах Росії. Це помітив російський опозиціонер і чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров.

“Ця карта в NYTimes зображує Крим у тому ж кольорі, що й Росію, як “спірну” територію. Спірна з точки зору Путіна, через його захоплення! Сумно і неправильно. Крим – це Україна. Виправте це”, – написав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Великій Британії

У Британії в підручнику з географії Крим домалювали Росії
у підручнику з географії окупований Крим зобразили частиною Росії. Про що у Facebook написав блогер Антон Ходза. Зокрема, на фото підручника Крим зображено російською територією, а також пояснюється, що “його приєднання відбулося 2014 року після референдуму, під час якого населення проголосувало за приєднання його до Росії”.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддок встaновив кaмери у готелі (ВІДЕО)