В Івано-Франіквську правоохоронцями викрито магазинного злодія-гурмана

Як стало відомо поліцейським зі слів працівників торгового закладу, чоловік оглядав прилавки вино-горілчаних виробів у магазині в м. Івано-Франківськ, однак замість покупки викрав коньяк.

Після «прогулянки» магазином підозрілий покупець врешті взяв з полиці дорогий коньяк та заховав його під верхнім одягом. Охоронці відстежували його дії, зокрема коли той пройшов попри касу і не надав товар для розрахунку, його затримали та викликали працівників поліції, пише ФРАНИК СЬОГОДНІ із посиланням на ГУ НП в Івано-Франківській області.

В ході слідчих дій та перегляду камер відео- спостереження правоохоронцями було встановлено, що 41-річний зловмисник з цього ж торгового центру протягом грудня минулого року скоїв сім крадіжок семи пляшок дорогого коньяку різних марок, на загальну суму понад 2000 гривень.

Чоловік пояснив свої дії тим, що давно мріяв випробувати різні смаки дорогого коньяку, проте грошей їх купити не мав.

Наразі відносно зловмисника розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 (крадіжка) Кримінального Кодексу України. За скоєне коньячному гурману загрожує до п’яти років позбавлення волі.