В Надвірній тривають роботи по ремонту внутрішньобудинкових мереж

На сьогодні в місті активно проводяться роботи по виконанню Плану соціально-економічного розвитку м.Надвірна, зокрема, що стосується утримання житлового фонду міста. Щороку передбачається перелік багатоповерхових будинків, в яких є необхідним проведення робіт капітального характеру, до яких належить і ремонт систем електропостачання.

Оскільки більшість будинків житлового фонду міста введені в експлуатацію 40-50 років тому, внутрібудинкові мережі, в тому числі і системи електропостачання, вже фізично зносились і морально застаріли. При розробці Плану соціально-економічного спеціалістами було обстежено житловий фонд міста та визначено перелік будинків, де необхідним є проведення ремонту вищевказаних мереж.

З початку 2018 року вже здійснено капітальний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання житлових будинків по вул.Д.Галицького, 2, 3 та Рамішвілі, 7. Також проведено ремонт та заміна електропроводки по вул.Руднєва, 16. На даний час такі ж роботи тривають в будинку №9 по вул.Рамішвілі. Згідно Плану соціально-економічного розвитку міста електропроводку повинні замінити ще на Грушевського, 11.

Варто зазначити, що на сьогодні активно тривають і інші роботи по підтримці житлового фонду міста, а саме:  відновлення прибудинкових територій, заміна вікон в місцях загального користування та капітальний ремонт і заміна ринв та водостоків в багатоповерхових будинках міста.