Верховинським школярам не вистачає підручників

Прикарпатських школярів 4-х–7-х класів не забезпечили підручниками. Їх не вистачає у школах Верховинського, Рогатинського, Снятинського районів, а також у Івано-Франківську. Про це розповідає кореспондентка “Українського радіо” Світлана Усатюк.

Повідомляє сайт ВЕРХОВИНА СЬОГОДНІ посилаючись на інтернет-портал міста Верховина.

“Частину коштів на придбання підручників мали би виділити з місцевих бюджетів. Але вчасно цього не зробили. Тож чиновникам доведеться подбати про це вже зараз, коли розпочався навчальний рік. Потрібно півтора мільйона гривень.

Про цю суму і чиновницькі проблеми класний керівник шостого класу Івано-Франківської школи №24 Оксана Лапка не знає. Їй потрібно забезпечити навчальний процес. У телефонній розмові розповідає, як це робить.

Основну причину дефіциту навчальної літератури співрозмовниця вбачає у збільшенні кількості учнів у міських школах. Зокрема, в її шостому класі тепер навчатиметься тридцятеро дітей, п’ятеро з яких прийшли цього року.

Критичної ситуації з підручниками, на думку Оксани Лапки, немає. Але про забезпечення ними треба було подбати заздалегідь, вважає вчитель. І робити це мали б аж ніяк не працівники шкіл і батьки.

Джерело: ВЕРХОВИНА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:
Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення
Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?
Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец