Відбувається впровадження заходів по енергозбереженню в Надвірній

Останніми роками Надвірнянська міська рада одним із напрямків в своїй діяльності визначила запровадження в місті заходів по енергозбереженню і успішно реалізувала ряд проектів, спрямованих на підвищення рівня  енергоефективності. З метою зменшення видатків на енергетичні ресурси, забезпечення теплоізоляції під час опалювального сезону та покращення естетичного вигляду в будинках житлового фонду міста та в кількох освітніх закладах було проведено заміну вікон в місцях загального користування.

Повідомляє сайт НАДВІРНА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Надвірнянської міської ради.

Керівництву міської ради також вдалось залучити грантові програми від європейських інституцій. В рамках міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за спільного фінансування з Надвірнянською міською радою, ОСББ та громадськими організаціями міста проведено заміну вікон в ДНЗ «Квітка Карпат», Надвірнянській ЗОШ №2 та в будинках №18 на майдані Шевченка (ОСББ «Ювілейний») і №10 по вул.М.Черемшини (ОСББ «Злагода-10»). Крім того, в рамках міжнародного проекту  на даний час в будинку №5 по вул.Княгині Ольги підходять до завершення роботи по комплексній термомодернізації будівлі  а саме: утеплення фасаду та заміна 8 вікон в місцях загального користування.

Крім того, в рамках обласних проектів за спільного фінансування Надвірнянської міської ради та Івано-Франківської обласної ради в ДНЗ «Вогник» та ДНЗ «Квітка Карпат» встановлено енергозберігаючі вікна.

Цього року міською радою прийнято програму підтримки новостворених ОСББ та передбачено кошти для співфінансування робіт для покращення умов проживання в будинках, де створено об’єднання співвласників. В рамках даної програми цього року у будинку №12 по вул.Франка було проведено заміну вікон на сходових клітках усіх під’їздів та дверей в місцях загального користування, що забезпечить теплоізоляцію, підвищить енергоефективність та скоротить видатки на енергоресурси. Крім того, тут встановлено захисні металеві решітки на вікна підвалу та дашки над входами в під’їзди. Рішенням сесії №692-17/2017 від 30 червня 2017 року виділено кошти на заміну вікон  місць загального користування новоствореного ОСББ “Нафтовик-2016” будинку по вул.М.Черемшини, 18.

Варто зазначити, що запровадження енергозберігаючих заходів проводиться і в багатоповерхових будинках житлового фонду міста, які перебувають на балансі КП «Надвірнянський житловик». В 2008-2010 рр. проведено заміну вікон на сходових клітках у 18 будинках мікрорайону Ломоносова. В 2016 році за кошти міського бюджету встановлено енергозберігаючі вікна в усіх під’їздах 9 житлових будинках мікрорайону Руднєва: Руднєва, 1 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15  та М.Черемшини, 12, а також Франка, 8.

Цього року за кошти міського бюджету здійснено заміну вікон в 4 будинках: Черемшини, 8; Кобринської, 12; Руднєва, 22, а також в будинку №8 по вул.Франка. На даний час в будинку №21 по вул.Руднєва тривають вищевказані роботи. Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна ще передбачено ряд будинків, де заплановано замінити вікна на енергозберігаючі в місцях загального користування.

Джерело: НАДВІРНА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец