Відбувся І-ий Міжнародний турнір “Кубок Крила Дружби”

Свято єднання українців. І-ий Міжнародний турнір “Кубок Крила Дружби” в Коломиї.
Вчора на стадіоні “Юність” у рамках міжнародного турніру з футболу “КУБОК КРИЛА ДРУЖБИ” (WINGS OF FRIENDSHIP) відбулася гра між командою міста Коломиї “Карпати” та командою “СУМ” зі Сполучених Штатів Америки.

Повідомляє сайт КОЛОМИЯ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Коломийської міської ради.

20106430_312408925870678_9166294546606678772_nДійство відбулося за підтримки Федерації Футболу України, Івано-Франківської Обласної Федерації Футболу, голови м.Коломиї Ігора Слюзара, голови м.Івано-Франківська Руслана Марцинківа, голови м.Калуша Ігора Матвійчука.

На декілька днів Івано-Франківщина перетворилася на справжнє футбольне свято. На свято братерства, єднання всіх українців цілого світу.

Тур-менеджер і координатор осередку СУМ Йонкерс Михайло Томашевський розповідає, що ідея організувати І-ий Міжнародний турнір “Кубок Крила Дружби” з’явилася у нього після того, як його син Лукіян поїхав на футбольні змагання до Італії. Вважає, що через футбол молоді сумівці, які в більшості ніколи не бачили Україну, не тільки будуть мати нагоду пізнати спадщину і культуру країни своїх предків, але ще такий тур зміцнить дружні відносини між молоддю України та США.

СУМ – Спілка Української Молоді в Америці – це молодіжна організація, яка була створена на американському терені у 1949 році. Сьогодні вона має 28 осередків у 12 штатах США. СУМ виховує молодь на принципах християнської етики і гордості за українську національну спадщину. Наголос ставиться на важливості ролі особи як громадянина держави і як члена української спільноти.

Юнаки футбольної команди СУМ грають у різних юнацьких аматорських командах США: Йонкерс Нью-Йорк, Пассіак, Нью-Джерсі та Палатин Іллінойс. Команда сформувалася з гравців віком від 13 до 17 років у минулому році під керівництвом тренера Михайла Томашевського. Для більшості хлопців це перша спільна поїздка разом з друзями з СУМівських таборів до України.

Футбольний клуб “Карпати” (м.Коломия) приймає участь у змаганнях Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області. У футбольному сезоні 2016/2017 років серед команд вікової категорії U-14 коломияни зайняли четверте місце у підсумковій турнірній таблиці (серед 19 учасників). Тренуються під керівництвом тренера Василя Блясецького.

Гра закінчилася з рахунком 6:1 на користь Коломиян. На турнірі були присутні такі почесні гості, як міський голова Ігор Слюзар, заступник міського голови Володимир Бойцан, президент Івано-Франківської Обласної Федерації Футболу Тарас Клим, координатор осередку СУМ Йонкерс Михайло Томашевський. Гості обмінялися пам’ятними подарунками.

15 липня о 10:00 на МЦС “Рух”, що в Івано-Франківську відбудеться фінал турніру та урочисте закриття турніру.

Також перед початком гри відбулася церемонія нагородження дорослого складу команди ФК “Карпати” за зайняте 1 місце у Чемпіонаті Івано-Франківської області. Грамоту міського голови за розвиток та популяризацію футболу в місті отримав головний тренер ФК “Карпати” Любомир Корнута та президент клубу Олександр Тарасюк.

Джерело: КОЛОМИЯ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)