Відбувся ярмарок вакансій в Богородчанському районному центрі зайнятості

Організація та проведення ярмарок вакансій є однією із ефективних форм співпраці центру зайнятості з роботодавцями. Мета цих заходів – оперативне забезпечення роботодавців працівниками, а безробітним особам дає можливість знайти роботу.

Повідомляє сайт БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Богородчанської РДА.

З метою підбору кваліфікованих кадрів для роботодавці які презентували більше 50 вакансій, 26 липня Богородчанський районний центр зайнятості провів ярмарок вакансій для незайнятого населення та безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

В заході взяли участь директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Григорій Горбаль, директор Богородчанського районного центру зайнятості Володимир Кобилюк, заступник голови районної державної адміністрації Василь Поштарюк, заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Світлана Салига, ректор інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості Олексій Могильний, роботодавці Богородчанського району та Івано-Франківської області.

Розпочав захід директор Богородчанського районного центру зайнятості Володимир Кобилюк, який наголосив що основною метою служби зайнятості є задоволення потреб клієнтів, зокрема надання адресної допомоги  роботодавцям в укомплектуванні актуальних вакансій та індивідуального підходу щодо оперативного підбору підходящої роботи громадянам які звертаються до центру зайнятості в пошуках роботи та представив присутнім  роботодавців які поінформували безробітних громадян про вакантні посади, характер, режим та особливості роботи, умови праці та розмір заробітної плати, ознайомили присутніх з перспективами розвитку підприємств, організації та соціальним забезпеченням працівників.

Учасники ярмарку вакансій зацікавилися актуальними вакансіями  підприємств та висловили вдячність організаторам заходу за можливість поспілкуватися з роботодавцями та отримати відповіді на всі запитання.

Джерело: БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)