“Відкриті уроки футболу” у Богородчанах

За ініціативи районної федерації футболу 22 травня вчетверте на центральному стадіоні селища Богородчани проходив дитячий футбольний фестиваль «Відкриті уроки футболу». Його метою є популяризація здорового способу життя та занять футболом за принципом «футбол для всіх». Також варто відзначити, що змагалися діти переселенців та учасників АТО., Фестиваль розпочався з підняття Державного Прапора та звучання Гімну України. Настоятель храму Святого Івана Богослова УГКЦ о. Іван висловив слова благословення. До присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Василь Поштарюк,селищний голова Ростислав Заремба, депутат обласної ради, віце-президент футбольного клубу «Медик-лісівник» Манолій Піцуряк, голова обласної федерації футболу Тарас Клим та голова асоціації футболу ветеранів АТО Івано-Франківської обласної федерації футболу Андрій Долик. Вони побажали учасникам фестивалю спортивних досягнень, фізичного гарту і впевнених перемог.
В заході взяли участь учні 1-10 класів з 22 шкіл району. Юні футболісти, серед яких третина дівчат, показували свою майстерність в елементах техніки гри у футбол та хокей на траві, змагалися у спортивних естафетах та конкурсах. Футбольне поле було розділене на 12 окремих квадратів, у кожному з яких команда школярів займалась тими чи іншими іграми. Опікувалися дітьми не лише вчителі та тренери, а й представники районного відділу міліції. Хороший настрій всім присутнім створювався музичним супроводом.
Всі учасники фестивалю, а це – близько 200 дітей, отримали на згадку про участь у заході спеціальні подарунки: футболки та вимпели. Команда Богородчанської ЗОШ №1, яка стала переможцем «Солодкого кубку», отримала смачний торт. Богородчанський район – один з кращих в області щодо розвитку футболу, тому подібні заходи планується проводити і надалі.