Візит представників Тисмениччини у Республіку Польща

Минулого тижня в рамках Програми міжнародного співробітництва з робочої поїздки з міста-побратима Стшельце Опольське (Польща) повернулися начальник відділу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Татарин Ярослав та вчитель Тисменицької школи з поглибленим вивченням окремих предметів Лютий Ігор.

Повідомляє сайт ТИСМЕНИЦЯ СЬОГОДНІ з посиланням на районну раду.

Мета поїздки – участь в засіданні робочої групи з розробки міжнародного освітнього проекту в рамках програми Erasmus+.

Даний проект є молодіжного спрямування, оскільки орієнтований на молодь віком 14-16 років і розробку загальної стратегії молоді міст-партнерів, а саме: Стшельце Опольське (Польща), Зост (Німеччина), Голіце (Чехія), Друскінінкай (Литва), Тисмениця (Україна) і Кампен (Нідерланди).

Представники міст-партнерів мали змогу ознайомитися з уже реалізованими проектами, як освітньо-культурного, так і соціально-економічних напрямків, що були реалізовані за підтримки Європейського Союзу в гміні (а їх майже півсотні) та запропонувати свої ідеї щодо майбутнього спільного проекту.

Представники Тисмениччини відвідали також 13-і Воєводські (Обласні) спортивні змагання серед будинків самодопомоги (будинки для престарілих, інвалідів та сиріт), в яких взяло участь 12 команд. Даний захід відбувався за сприяння бурмістра Стшельце Опольське Тадеуша Гоца.

Практика спільного обговорення проекту показала високу продуктивність та бажання реалізації його та багатьох інших задумів в майбутньому.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)