Як вітали працівників Снятинського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз»

Традиційно у другу неділю вересня своє професійне свято відзначать працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Тож у актовій залі Снятинського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз» відбулися урочисті збори. Привітали працівників підприємства голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, заступник голови районної ради Петро Маліборський та  керуючий відділенням Микола Фербей.

Повідомляє сайт СНЯТИН СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Снятинщина.

Заступник голови районної ради Петро Маліборський, вітаючи команду газовиків Снятинщини, зазначив, що дана галузь є чи не найскладнішою у системі доставки енергоносіїв. «Ваша праця є високопрофесійна, складна й відповідальна. Тому зусилля вашого колективу та керівництва, як технічно, так і організаційно набувають особливої поваги. Бажаю вам і надалі професійно зростати, мати достойну оплату праці, дружний колектив та достаток вдома», – сказав П. Маліборський, передаючи вітання від голови районної ради Івана Угрина та всього депутатського корпусу.

Голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, вітаючи газовиків з професійним святом, висловив сподівання, що попри складну ситуацію у державі щодо газового питання, все-таки вдасться забезпечити газопостачання в установи бюджетної сфери та для населення району під час опалювального періоду.

Представники влади нагородили кращих працівників підприємства спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Для дружнього колективу Снятинського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз» талановиті учні Снятинської ЗОШ-ліцей подарували красивий патріотичний концерт.

Джерело: СНЯТИН СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:
Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення
Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?
Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь
Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец