Золото Чемпіонату Європи виборов краянин Снятинщини

Цими днями у грузинському місті Сараєво відбулася Першість Європи серед кадетів з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. 26 липня на килимі олімпійского залу “Зетра” пройшли фінальні зустрічі серед спортсменів вільного стилю у вагових категоріях 46, 54, 63, 76 та 100 кг.

Повідомляє сайт СНЯТИН СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Снятинщина.
У ваговій категорії до 54 кг золото Чемпіонату Європи виборов наш краянин, вихованець заслуженого тренера України Івана Курилюка, високо титулований український спортсмен Андрій Джелеп. У всіх поєдинках юнак блискуче виступив та  поклав свого суперника із Грузії на туше, тобто на лопатки.

«ВІН ЗНОВУ ЧЕМПІОН!!! Цього разу підкорилася ЄВРОПА!!! Золота медаль ластівкою летить у рідний джурівський борцівський зал! АНДРІЙКО сьогодні подарував всім нам свято! Дякую Тобі АНДРІЙ!!» – написав у соціальних мережах його тренер Іван Курилюк, який очолює борцівський клуб «Ластівка» у с. Джурів Снятинського  району.

Зазначимо, що в ході кадетського Чемпіонату Європи-2017  неперевершений  вихованець І. Курилюка достроково, з однаковим рахунком 10 – 0 здолав опір суперників з Македонії, Росії та Болгарії. А у фінальній сутичці за 3:18 секунд на туше переміг борця з Грузії та до свого титулу Чемпіона Світу додав титул Чемпіона Європи-2017!

Голова Снятинської районної ради Іван Угрин, депутатський корпус та громадськість Снятинщини щиро радіють черговій перемозі покутського Чемпіона та бажають Андрію Джелепу нових успіхів та досягнень у спорті та житті!

Джерело:  СНЯТИН СЬОГОДНІ 

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)